17   Niedziela   Zwykła

24. 07. 2016

1. 1.W tym tygodniu obchodzimy liturgiczne wspomnienia:
    - w poniedziałek- Św. Jakuba Apostoła i Św. Krzysztofa.
    Tradycyjnie po Mszy św. wieczornej poświęcenie pojazdów mechanicznych, a składka
    - jeden grosz za kilometr- jest realizowana zgodnie z odezwą „ Podziękuj Panu Bogu
    za szczęśliwe podróże i złóż swój dar na środki transportu dla misjonarzy”

- we wtorek- Św. Joachima i Anny, rodziców Najśw. Maryi Panny
    - w piątek- Św. Marty

2. 2.We środę o godz. 16.oo przybywa do Polski Ojciec św. Franciszek na Światowe Dni Młodzieży odwiedzając Wawel, Jasną Górę, Oświęcim i Łagiewniki.
    Msza św. na zakończenie Dni Młodzieży w przyszłą niedzielę o godz. 10.oo.

3. 3.Składka z przyszłej, ostatniej niedzieli lipca przeznaczona jest na inwestycje parafialne.

1. 4.Składam serdeczne Bóg zapłać parafianom z Rejonu 2 za sprzątanie kościoła i ofiary
    na kwiaty, a byli to: Maria i Czesław Wilczyńscy, Barbara Witek, Krystyna i Alfred Rozkuszka, Marta i Tomasz Rozkuszka
    a na ten tydzień zapraszam kolejne 4 rodziny.

1. 5.Bóg zapłać rodzinom, które złożyły swoje ofiary na remont elewacji kościoła, a są to:
    Danuta Kozińska, Stanisława i Kazimierz Szymczyk, Urszula i Andrzej Wojdałowicz, Edyta i Jacek Wrona, Mariola Wendt i Krystyna Wrona.

2. 6.Sakramentalny związek małżeński zamierzają zawrzeć następujące osoby:

Marcin, Andrzej Szumlański, zam. Rzepiennik Marciszewski
Magdalena Szumlańska, c. Marka i Danuty Cichocka, zam. Tarnów, Goździkowa 14