3 Niedziela Wielkiego Postu

19. 03. 2017

1. 1.Dzisiaj członkowie Akcji Katolickiej przeprowadzają przed kościołem zbiórkę
    do puszek na Ogólnopolski Fundusz Misyjny.

2. 2.W tym tygodniu obchodzimy liturgiczne wspomnienia:
    - w poniedziałek- Św. Józefa, Oblubieńca NMP
    - w sobotę - Uroczystość Zwiastowania NMP

3. 3.Serdecznie zapraszamy w piątek o godz. 17.20. na nabożeństwo Drogi Krzyżowej przygotowane przez Grupę Wsparcia „Pomocną Dłoń” działającą przy naszej parafii. Jezus, który obarczył się naszym cierpieniem chce dźwigać krzyż uzależnienia i współuzależnienia. Zapraszamy szczególnie tych którzy od lat noszą stygmaty zniewolenia.

4. 4.W przyszłą niedzielę rozpoczynają się w naszej parafii rekolekcje wielkopostne,
    które poprowadzi ks. Wiesław Frączek, kapłan ze Zgromadzenia Księży Filipinów.

5. 5.Również w przyszłą niedzielę na Mszy św. wieczornej po Gorzkich Żalach, J.E. Ks. Bp Stanisław Salaterski poświęci nową chrzcielnicę w naszej parafii
    i udzieli sakramentu chrztu św.
    Chrzcielnicę ufundował nasz rodak Ks. Janusz Szczypka, kustosz Sanktuarium Matki Bożej w Przydonicy. Serdecznie zapraszamy.

1. 6.Składam serdeczne Bóg zapłać parafianom z Rejonu 3 za sprzątanie kościoła
    i ofiary na kwiaty, a byli to: Stanisława Piątek, Lidia i Janusz Piątek, Krystyna Pędrak, Lucyna i Grzegorz Kamień, a na ten tydzień zapraszam kolejne 4 rodziny z Rejonu 3.

2. 7.Zapraszam na spotkania:
    -Kandydaci do S.Bierzmowania kl.3- poniedziałek na Mszy św.
    - DSM- sobota godz. 10.oo

3. 8.Sakramentalny związek małżeński zamierzają zawrzeć następujące osoby:

Wojciech, Zbigniew Świątek, s. Zbigniewa i Marii Wrona, zam. Tarnów, Lniana 9
Maria, Michalina Maksym, zam. Par Lipinki