29. 05. 2016

1. 1.Dzisiejsza składka przeznaczona jest na inwestycje parafialne.

2. 2.Składam serdeczne Bóg zapłać wam za bardzo liczną obecność i ducha modlitwy
    w czasie procesji eucharystycznej, Rodzinom, które zajęły się przygotowaniem pięknych ołtarzy na Boże Ciało, Paniom które po raz pierwszy niosły figurę Św. Ojca Pio, chórowi parafialnemu i wszystkim, którzy pełnili liczne funkcje.

3. 3.W tym tygodniu obchodzimy liturgiczne wspomnienia:
    - we wtorek- Nawiedzenia NMPanny
    - we środę- Św. Justyna
    -w piątek- Najświętszego Serca Pana Jezusa
    - sobotę- Niepokalanego Serca NMP, patronki naszego kościoła i parafii

4. 4.We czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała.
    Po Mszy św. i procesji – poświęcenie wianków z ziół i kwiatów oraz błogosławieństwo dzieci z tradycyjnym rozdaniem słodyczy.

5. 5.W tym tygodniu wypada 1 piątek i 1 sobota miesiąca czerwca. Odwiedziny chorych
    z Sakramentami Świętymi w piątek i sobotę. Dzieci z klasy 2 i 3 zapraszamy na spowiedź we czwartek od godz. 17.3o.

1. 6.W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać doroczną Uroczystość Odpustową
    ku czci Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny. Mszę św. odpustową odprawi
    i kazanie wygłosi nasz rodak, Ks. Andrzej Pecka – proboszcz z Burzyna.
    Bardzo proszę o przygotowanie sztandarów i feretronów. Szczególnie zapraszamy chór parafialny, a także dzieci sypiące kwiatki i z dzwonkami, i te które w tym roku po raz pierwszy przystąpiły do Komunii św.

2. 7.Składam serdeczne Bóg zapłać parafianom z Rejonu 2 za sprzątanie kościoła i ofiary
    na kwiaty, a byli to: Beata i Sławomir Pis, Urszula i Ignacy Pis, Krystyna i Edward Mika, Maria Pis z córką, a na ten tydzień zapraszam kolejne 4 rodziny.

3. 8.Bóg zapłać rodzinom, które złożyły swoje ofiary na remont elewacji kościoła, a są to: Kinga i Bogdan Witek, Rodzina Kwapniewskich, Rodzina Czosnyków, Rodzina Błaż, Magdalena i Hubert Głowacz, Krystyna i Jan Pecka, Grażyna i Robert Pochroń, Maria i Franciszek Kania, Katarzyna Błaż, Ewa i Paweł Szarek, Maria i Czesław Wilczyńscy, Krystyna i Antoni Pecka i anonimowo 2 rodziny.

Razem 169 rodzin złożyło 31.750. Serdeczne Bóg zapłać za dotychczasowe ofiary.

1. 9.W dalszym ciągu poszukujemy rodzin w naszej parafii, które przyjęłyby katolicką młodzież przybywającą do naszego kraju na Światowe Dni Młodzieży – do tej pory tylko 16 młodych ma miejsce w naszej parafii.

10.Dziewczęcą Służbę Maryjną zapraszamy na spotkanie w sobotę o godz. 10.oo.

11.Sakramentalny związek małżeński zamierzają zawrzeć następujące osoby:

Przemysław Banasik, s. Tadeusza i Genowefy Wrona, zam. Tarnów Grochowa 22

Anna, Agnieszka Krobska, zam. Parafia Najświętszego Zbawiciela w Zielonej Górze