2 Niedziela Adwentu

10. 11. 2017

1. 1.W drugą niedzielę Adwentu, z inicjatywy Konferencji Episkopatu Polski jest obchodzony Dzień Modlitwy i Pomocy Materialnej Kościołowi na Wschodzie. Możemy włączyć się w to ważne dzieło, składając ofiary do puszek
    w ramach zbiórki, która jest prowadzona dziś przed kościołami i kaplicami
    w całej Polsce.

2. 2.W sobotę rozpoczyna się Nowenna do Dzieciątka Jezus.

1. 3.Składam serdeczne Bóg zapłać parafianom z Rejonu 3 za sprzątanie kościoła
    i ofiary na kwiaty, a byli to Anna i Wojciech Faliszewscy, Bogusław Kania, Magdalena i Robert Sajdak, Maria i Roman Czajkowscy,
    a na ten tydzień zapraszam kolejne 4 rodziny z Rejonu 3.

2. 4.Zapraszamy na spotkania:

- Wszyscy kandydaci do S. Bierz. ze Szk. Podst. i Gimnazjum
                                                       –poniedziałek godz. 18.oo Msza św.
- DSM                                          - sobota godz. 10.oo.

1. 5.Firma „FRITAR” pragnie podzielić się swoimi produktami z tymi, którzy znajdują się w nienajlepszej sytuacji materialnej. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy po odbiór zamrożonej żywności w najbliższy czwartek tj. 14 grudnia, od godziny 14.oo przy plebanii. Podziałem żywności będą zajmowały się panie z oddziału Caritas działającego przy naszej parafii.

2. 6.Papież Franciszek mianował biskupem diecezji Bouar w Republice Środkowoafrykańskiej, kapłana z naszej diecezji- ks. Mirosława Gucwę. Biskupa nominata otoczmy modlitwą, prosząc o światło Ducha Świętego w wypełnianiu pasterskiej posługi w swojej diecezji.„Chwała Ojcu ….”