26. 06. 2016

1. 1.Dzisiejsza składka czerwca przeznaczona jest na inwestycje parafialne.

2. 2.W tym tygodniu obchodzimy liturgiczne wspomnienia:
    - we wtorek- Św. Ireneusza
    -we środę- Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła.
                                                 Msze św. o 7.oo i 9.oo, 16.oo i 18.oo. Odpust w Porębie Radlnej
    - w piątek- Najświętszej Maryi Panny Tuchowskiej

3. 3.W tym tygodniu wypada 1 piątek i 1 sobota miesiąca lipca. Spowiedź św. dla dzieci
    z klasy 2 i 3 we czwartek od godz. 17.oo. Msze św. w piątek o 6.3o, 16.oo i 18.oo.
    Odwiedziny chorych z sakramentami świętymi w piątek od godz. 8.oo.

1. 4.Składam serdeczne Bóg zapłać parafianom z Rejonu 2 za sprzątanie kościoła i ofiary
    na kwiaty, a byli to: Monika Sajdak, Marta i Grzegorz Rzeźnik, Józefa i Andrzej Gębala, Marzena i Marek Gębala, Stanisława i Bogusław Barnaś,
    a na ten tydzień zapraszam kolejne 4 rodziny.

2. 5.Bóg zapłać rodzinom, które złożyły swoje ofiary na remont elewacji kościoła, a są to:
    Stanisław Szarek, Ewa i Stanisław Dziwisz, Danuta i Mariusz Murawscy, Piotr Brożek, Wanda Popowczak, Państwo Augustyńscy, 1 rodzina anonimowo. Razem 208 rodzin złożyło 38.650. Serdeczne Bóg zapłać za dotychczasowe ofiary.

3. 6.Bóg zapłać Panu Pawłowi Wielgusowi za wykonanie krzyża, który jest umieszczony na zewnętrznej ścianie kościoła od strony Zagumnia i Ks. Leszkowi za ufundowanie figury Pana Jezusa. Bóg zapłać Panu Krzysztofowi Kwiekowi za ofiarowanie nam wielu obróbek z blachy do kościoła i parapetów do starej plebanii.

4. 7.W związku ze zbliżającym się odpustem organizujemy pielgrzymkę do Tuchowa
    w sobotę 2 lipca na Mszę św. o godz. 18.3o. Wyjazd o g 16.oo. Zapisy w zakrystii.

5. 8.Przypominamy o Pielgrzymce Nauczycieli i Wychowawców na Jasną Górę ,
    która odbędzie się
    2 lipca 2016r.
    Szczegóły na plakacie.

6. 9.Rodziny, które zdecydowały się na przyjęcie młodzieży z Chile na Światowe Dni Młodzieży zapraszam na spotkanie jutro po Mszy św. wieczornej.

10. Sakramentalny związek małżeński zamierzają zawrzeć następujące osoby:
Konrad Drożdżowski, zam. Parafia Luszowice
Olga Dutka, c. Jana i Małgorzaty Strojna, zam. Tarnów, Muzyczna 11

11.W sobotę odbył się pogrzeb naszej parafianki + śp. Zofii Siembab. Zamówiono 5 Mszy św. indywidualnych i 5 od uczestników pogrzebu, a jutro o godz. 16.oo pogrzeb
śp. + Stanisława Białasa zmarłego w USA.
Ich dusze polećmy teraz Miłosierdziu Bożemu „ Wieczne odpoczywanie …”