19. 10. 2014

1. 1.Na Mszach św. do południa gościmy w naszej parafii z kazaniami
    Ks. Dra Jana Bartoszka, przewodniczącego Akcji Katolickiej Diecezji Tarnowskiej.

1. 2.Dzisiaj obchodzimy Światowy Dzień Misyjny, dlatego też składka przeznaczona jest na Misje św. w Kościele. W swoich modlitwach pamiętajmy o uprowadzonym Polskim Misjonarzu.

2. 3.W tym tygodniu obchodzimy liturgiczne wspomnienia:
    - w poniedziałek- Św. Jana Kantego
    - we wtorek- Błog. Jakuba Strzemię, biskupa
    - we środę- Rocznicę poświęcenia Bazyliki Katedralnej w Tarnowie
    - w sobotę- Św. Jana Pawła II
  3. 4.Serdecznie zapraszamy codziennie o godz. 17.3o na nabożeństwa różańcowe.

4. 5.Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona jest na inwestycje parafialne.

5. 6.Składam serdeczne Bóg zapłać parafianom z Rejonu 3 za sprzątanie kościoła i ofiary
    na kwiaty, a byli to: Grażyna i Józef Sekuła, Marek Wrona, Sabina i Tomasz Rollak,
    a na ten tydzień zapraszam kolejne 4 rodziny.

1. 7.Jak co roku składacie na wypominki listopadowe lub roczne,
    co też na początku kartki wyraźnie zaznaczamy:
    - listopadowe – czytane na cmentarzu i przez cały miesiąc listopad
    - roczne – czytane przez cały rok w niedziele przed Mszami św.
                                              o godz. 7.oo, 9.oo lub 11.oo.
    Bardzo proszę, aby przy wypominkach rocznych zaznaczyć godzinę, przed którą Mszą św. mają być czytane.

1. 8.Zapraszamy na spotkania:

- Ministranci                                                           - wtorek po Mszy św.
- KSM i lektorzy                                                      - piątek po Mszy św.
- Rada Parafialna                                                    - piątek po Mszy św.
- Dziewczęca Służba Maryjna                                   - w sobotę o godz. 10.oo

1. 9.Z naszej wspólnoty parafialnej Pan Bóg powołał do siebie śp. + Edwarda Kobosa. Zamówiono 25 Mszy św. indywidualnych i 5 od uczestników pogrzebu. Jego duszę polećmy teraz miłosierdziu Bożemu: „Wieczne odpoczywanie … „