26. 10. 2014

1. 1.Dzisiaj w liturgii przeżywamy Rocznicę Poświęcenia własnego Kościoła bez względu na faktyczną datę poświęcenia. Nasza świątynia została poświęcona dnia 27 sierpnia 1950 przez ówczesnego biskupa ordynariusza Diecezji Tarnowskiej, Ks. Jana Stepę. Składka dzisiejsza przeznaczona jest na inwestycje parafialne.

2. 2.We wtorek obchodzimy liturgiczne wspomnienie Świętych Apostołów
    Szymona i Judy Tadeusza.
  3. 3.Wszyscy ministranci i lektorzy przychodzą na Nabożeństwo Różańcowe
    i Mszę św. w najbliższy wtorek.

4. 4.Spotkanie dla Rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
    we środę po Mszy św. wieczornej.

5. 5.Spotkanie Akcji Katolickiej we środę po Mszy św. wieczornej.

1. 6.W sobotę obchodzimy Uroczystość Wszystkich Świętych. W związku z tym gorąco zachęcamy do skorzystania w ciągu tygodnia ze spowiedzi św., a dodatkowo
    spowiedź św. przed I piątkiem miesiąca i przed Uroczystością Wszystkich Świętych w piątek od godz. 16.oo. Do chorych ze sakramentami świętymi z racji I piątku pojedziemy w ten piątek od godz. 8.oo.
    Tradycyjnie w Uroczystość Wszystkich Świętych przed cmentarzem prowadzona będzie kwesta na rzecz Seminarium Duchownego w Tarnowie.

1. 7.W dniach od 2.11.2014r. - 9.11.2014r. w parafii Misjonarzy w Tarnowie odbędzie się Katechizacja Przedmałżeński. Rozpoczęcie 2.11.2014r. Mszą św. o godz. 18.oo.

2. 8.Składam serdeczne Bóg zapłać parafianom z Rejonu 3 za sprzątanie kościoła i ofiary
    na kwiaty, a byli to: Alfred Sabat, Jacek Uniłowski, Krystyna Wrona, Sławomir Zych, Grażyna i Wiesław Kowalczyk, a na ten tydzień zapraszam kolejne 4 rodziny.