Ogłoszenia parafialne

    Wielkanoc

05. 04. 2015

  

 1. 1.Jutro drugi dzień Świąt Wielkanocnych. Nie będzie Mszy św. o godz. 18.oo,
  a składka przeznaczona będzie na Katolicki Uniwersytet Lubelski.

 2. 2.Przyszła niedziela obchodzona jest jako Niedziela Miłosierdzia Bożego.

 3. 3.Składam serdeczne Bóg zapłać parafianom z Rejonu 3 za sprzątanie kościoła
  i ofiary na kwiaty, a byli to: Maria i Romuald Gębala, Krzysztof i Stanisław Wielgus, Kazimiera Szczygieł z Rodziną, Maria i Tadeusz Biała,
  a na ten tydzień zapraszam kolejne 4 rodziny.

 4. 4.Bóg zapłać za ofiary złożone ostatniej niedzieli na inwestycje parafialne
  w kwocie 3350 zł.

 

We środę odbył się pogrzeb naszego Księdza Kanonika śp. + Juliana Gancarza. W swoim testamencie, ks. Kanonik wyraził życzenie, że "Chcę spocząć w mojej kochanej Klikowej” – i to życzenie spełniliśmy. Zamówiono 85 Mszy św. indywidualnych w tym 34 od naszych parafian i 49 od uczestników pogrzebu. Pragnę w tym miejscu serdecznie podziękować, że tak wiele osób wyrażało gotowość pomocy w organizowaniu pogrzebu i poczęstunku dla osób duchownych
i rodziny czcigodnego księdza Kanonika. Wiele osób nie żałowało czasu, aby usłużyć w pogrzebie księdzu kanonikowi. Za szczere ofiarowanie czasu, modlitwy, przyjęte Komunie święte w jego intencji, zamówione Msze św., składam serdeczne Bóg zapłać. Z pewnością ks. Kanonik widział każdy szlachetny gest i tam z góry będzie wypraszał dla was potrzebne łaski.
Jego duszę polećmy teraz miłosierdziu Bożemu: „Wieczne odpoczywanie ..”

 

Z okazji Świąt Wielkanocnych pragniemy Wam Kochani złożyć najserdeczniejsze życzenia wielu radosnych i pełnych nadziei chwil.
Niech Zmartwychwstały Pan da Wam wiarę w zwycięstwo dobra w każdym człowieku, a nas wszystkich obdarzy obfitym błogosławieństwem.

„Otrzyjcie już łzy płaczący, żale z serca wyzujcie. Wszyscy w Chrystusa wierzący weselcie się i radujcie. „
Żyjmy i radujmy się tym przesłaniem płynącym z pustego grobu naszego Pana.