1 Niedziela Wielkiego Postu

1. 1.Dzisiejsza składka przeznaczona jest na pokrycie kosztów związanych
    z ogrzewaniem kościoła.

2. 2.Serdecznie zapraszamy dorosłych, młodzież i dzieci na piękne nabożeństwa
    wielkopostne Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali.

3. 3.Składka w przyszłą niedzielę przeznaczona jest na utrzymanie Seminarium Duchownego w Tarnowie, zaś przed kościołem członkowie Akcji Katolickiej będą zbierać ofiary do puszek na Ogólnopolski Fundusz Misyjny Ad Gentes.

4. 4.Przypominamy, że młodzież klas gimnazjalnych przygotowująca się do sakramentu bierzmowania przychodzi po Mszach św. do zakrystii.

5. 5.Składam serdeczne Bóg zapłać parafianom z Rejonu Zagrody za sprzątanie kościoła
    i ofiary na kwiaty, a byli to: Danuta i Zbigniew Grzyb, Stanisława Frączek, Elżbieta Wrona, Ewa i Mieczysław Galas, a na ten tydzień zapraszam kolejne 4 rodziny.

6. 6.Zapraszamy na spotkania:
    - Kand. do Sakr. Bierzm. Kl. 2- piątek Droga Krzyżowa o 16.oo i spotkanie
    - Ministranci- piątek Droga Krzyżowa o 16.oo i spotkanie
    - Lektorzy- piątek Droga Krzyżowa o 17.3o
                                                                         a po Mszy św. spotkanie
    - DSM- sobota godz. 10.oo

7. 7.Grupa kolędnicza przy Męskim Chórze Parafialnym składa serdeczne podziękowanie parafianom za życzliwe przyjęcie kolędy.
    Z zebranej kwoty przeznaczają 3 tys. na bieżące remonty organów kościelnych.